خرید از آلمان

ما در مجموعه پروازکالا، آسان ترین و ارزان ترین و سریع ترین راه خرید از آلمان را برای شما فراهم کرده ایم. مجموعه پروازکالا با کادر مجرب و حرفه‌ای خود، همچنین با شرایط و موقعیت مکانی ای که دارد، به شما این امکان را می‌دهد تا آسان ترین و سریع ترین خرید آنلاین از آلمان خود را تجربه کنید.

در بسیاری از مواقع ممکن است که ما محصولی را نیاز داشته باشیم که در ایران موجود نیست و مجبور به خرید از سایر کشور ها شده باشیم. اما خرید از کشور های دیگر کار ساده ای نیست و نیازمند تجربه‌ی بالایی می‌باشد. زیرا حمل و نقل و همچنین وارد کردن محصول دلخواه شما به کشور ممکن است دردسر های خاص خودش را داشته باشد. اما راه چاره چیست؟ خرید خود را به مجموعه پروازکالا بسپارید. اگر قصد خرید آنلاین و مستقیم کالا از وب سایت ها و فروشگاه های آلمانی را دارید، تنها کافی است با ما در ارتباط باشید. در ادامه نحوه فعالیت و شرایط خرید را بیشتر برای شما توضیح می‌دهیم.

ارزان ترین راه خرید از آلمان
سود بیشتر

کارمزد پایین

تحویل سریع خرید از آلمان
انتظار پایین‌تر

تحویل سریع

پشتیبانی عالی و به موقع
بدون نگرانی

پشتیبانی عالی

هر کالایی که بخواهید

بدون محدودیت

خرید از آلمان دیگر یک رویا نیست. ما در مجموعه پرواز کالا این شرایط را برای‌تان فراهم کرده ایم تا بدون محدودیت بتوانید هر محصولی که نیاز دارید را از کشور آلمان خریداری نمائید. در مجموعه ما محدودیتی از لحاظ فروشگاه یا کالا وجود ندارد. اگر قصد سفارش کالا از آلمان را دارید، تنها کافی است خرید خود را به ما بسپارید. ما با موقعیت عالی خود می‌توانیم سفارشات شما را در سریع ترین زمان ممکن، همچنین با پایین ترین کارمزد به دستتان برسانیم.

سفارش کالا از آلمان چند روز طول می‌کشد؟

اگر قصد دارید خرید خود را در سریع ترین زمان ممکن دریافت کنید، بدون شک پروازکالا بهترین گزینه برای شما می‌باشد. ما در مجموعه خود، با توجه به موقعیت مکانی ای که داریم سریع ترین راه خرید مستقیم از آلمان را برای‌تان فراهم کرده ایم. معمولا زمان دریافت سفارشات آلمان بین 35 تا 45 روز کاری است. این زمان چیزی بین 30 الی 45 درصد سریع تر از سایر مجموعه ها می‌باشد. حتی ممکن است سفارش شما زودتر از زمان ذکر شده نیز به دست‌تان برسد.

خرید آنلاین از سایت های آلمان

به دلیل وجود تحریم ها و محدودیت های فراوان در خرید از سایت های خارجی، خرید مستقیم از سایت های آلمان برای افراد عادی کاری سخت و دشوار است. زیرا به حساب های بانکی بین المللی نیاز دارید و حتی برای دریافت کالا در ایران نیز با مشکل مواجه خواهید شد. اما راه چاره برای خرید از آلمان چیست؟ پاسخ استفاده از یک شرکت کاربلد و واست است. شما تنها کافی است لینک محصول مورد نظر خود را برای ما ارسال نمائید. مابقی کار ها به عهده مجموعه ما می‌باشد.

خرید عمده از آلمان

اگر قصد واردات کالای خاصی از آلمان را دارید، اصلا جای نگرانی وجود ندارد. در مجموعه پروازکالا محدودیتی از لحاظ میزان خرید وجود ندارد. برای خرید عمده از آلمان تنها کافی است لینک محصول مورد نظر خود را در انتهای صفحه برای ما ارسال نمائید و منتظر بررسی درخواست‌تان بمانید. ما در کمتر از چند ساعت با شما تماس می‌گیریم و سفارش گیری را انجام می‌دهیم.

خرید از آلمان برای چه سایت هایی فعال است؟

همانگونه که قبلا اشاره کردیم در مجموعه ما هیچ‌گونه محدودیتی وجود ندارد. مهم نیست که محصول شما در چه سایتی موجود باشد، تنها کافی است لینک محصول را از سایت مورد نظر خود کپی نمائید و در فرم ثبت درخواست برای ما ارسال کنید. تقریبا امکان خرید از تمامی سایت های آلمان برای شما فراهم شده است. اما در ادامه به معرفی تعدادی از فروشگاه های اینترنتی معروف آلمان می‌پردازیم که خرید از آنها به آسانی آب خوردن قابل انجام است.

فرم درخواست خرید از آلمان

لطفا مشخصات خود را به درستی وارد نمائید زیرا از طریق شماره موبایل وارد شده، پس از بررسی درخواست با شما تماس می‌گیریم. دقت داشته باشید که لینک محصول باید مربوط به یکی از فروشگاه های آلمانی ( تفاوتی ندارد چه فروشگاهی ) باشد. درخواست طی چند ساعت بررسی شده و به شما اعلام می‌شود.

مشخصات فردی(ضروری)
از شماره موبایل جهت ارتباط با شما همچنین اطلاع نتیجه به شما استفاده می‌شود.
در این قسمت لینک محصول مورد نظر خود را وارد نمائید. دقت داشته باشید که لینک باید مربوط به فروشگاه های آلمانی باشد.
لطفاً یک مقدار بزرگتر یا مساوی 1 را وارد نمایید .
چه تعداد از محصول را نیاز دارید؟
اگر نیاز است توضیحاتی برای ما بنویسید، یا در رابطه با خرید شما نکته ای وجود دارد، آن را در این قسمت وارد نمائید.